>> strona główna  |  Kadrowicze

karty powołań w roku 2005 dla Korneli i Ariela

   nasi w barwach narodowych

                         W 2006 roku nasz klub w barwach narodowych będą reprezentowali trzej zawodnicy.


Kornelia Nitzler
po raz trzeci będzie startować w barwach narodowych. Od 2001 roku jest medalistką Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów, mistrzynią Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży i Długodystansowych Mistrzostw Polski w kategorii dwójek i czwórek podwójnych. Zdobywczynią V i IV miejsca w Mistrzostwach Świata Juniorów w latach 2004 i 2005 w kategorii czwórek podwójnych dziewcząt. W zeszłym roku w plebiscycie "Srebrnych wioseł" zajęła I miejsce.


 

Ariel Makowski
(1988 r.) - podwójny zwycięzca w Regatach Nadziei Olimpijskich i Pucharze Krajów Europy Środkowej i Wschodniej w 2004 roku w dwójce podwójnej juniorów. Złoty medalista Olimpiady Młodzieży oraz medalista Mistrzostw Polski na wodzie i ergometrze. Srebrny medalista Długodystansowych mistrzostw Polski. W roku 2005 uczestnik Mistrzostw Świata Juniorów w kategorii czwórek podwójnych zajął VIII miejsce był najmłodszym zawodnikiem Polskiej osady. Stypendysta Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. więcej>>

Piotr Ernest
(1987) - po raz pierwszy zakwalifikował się do reprezentacji Polski. Ubiegłoroczny złoty medalista Mistrzostw Polski w kategorii dwójek podwójnych juniorów oraz w tych samych zawodach zajął IV miejsce w kategorii jedynek. Srebrny medalista Długodystansowych Mistrzostw Polski w kategorii czwórek podwójnych, który wywalczył z kolegami z ChTW.


 

Strona główna      |

Napisz do nas        |

Linki      |