bieżące starty

Długodystansowe Mistrzostwa Polski na kanale Żerańskim  - reprezentacja młodzieżowa, seniorów i juniorów

7 października odbyły się mistrzostwa Polski, nasz klub reprezentowali Ariel Makowski i Piotr Ernest. Bardzo udany występ Ariela, który z osadą czwórka podwójna seniorów zdobył wraz z kolegami srebrny medal. Paweł natomiast  startował w jedynkach podwójnych seniorów i zajęła szóste  miejsce w kraju.

Mistrzostwa Świata do 23 lat Strathclyde (SCO)  - reprezentacja młodzieżowa

W dniach 26 - 29 lipca zawodnicy naszego klubu, którzy znaleźli się w składzie reprezentacji Polski startowali po raz kolejny w Mistrzostwach Świata w szkockim Stathclyde. W osadzie pojedynczej ósemek kobiet startowała Kornelia Nitzler, jej osada zajęła piąte miejsce. Ariel Makowski popłynął w osadzie czwórek podwójnych ostatecznie w finale A zajęli czwarte miejsce.

Kruszwica  26 -  29 lipca br.    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów Młodszych

Na mistrzostwach Polski nasz klub reprezentowały Magdalena Kurkowska i Barbara Płatek, które startowały w kategorii jedynek i dwójek podwójnych. Magda zakwalifikowała się do finału i zajęła ostatecznie czwarte miejsce. W deblu dziewczyny w finale zajęły piąte miejsce.

Bydgoszcz 20 -  22 lipca br.    Mistrzostwa Polski Juniorów

Na mistrzostwach Polski nasz klub reprezentował Michał Bator, który ostatecznie zajął czwarte miejsce w kategorii jedynek juniorów, po bardzo zaciętej walce otarł się o podium.

Kruszwica 23 - 24 czerwca   Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów  2007.

Magdalena Kurkowska uczestniczyła w zawodach  reprezentacji Polski juniorek młodszych.

Kruszwica 19 - 20 maja   Centralne Kontrolne Regaty Otwarcia Sezonu 2007.

Michał Bator zajął drugie miejsce w finale B jedynek juniorów. W drugim dniu regat Michał wywalczył pierwsze miejsce w biegach równorzędnych w kategorii jedynek juniorów.

Magdalena Kurkowska w kategorii jedynek juniorek młodszych zajęła piąte miejsce, a Barbara Płatek 14 miejsce. Obie zawodniczki zajęły szóste miejsce w kategorii podwójnej juniorek młodszych. Magda zakwalifikowała się do reprezentacji Polski juniorek młodszych, będzie reprezentowała nasz kraj w Międzynarodowych Regatach Nadziei Olimpijskich  w Kruszwicy w dniach 23 i 24 czerwca.

Bydgoszcz 5 maja br.    Mistrzostwa Bydgoszczy - zawody o Puchar Prezydenta Miasta

Drugie miejsce w kategorii jedynek juniorów zajął Michał Bator.

Magdalena Kurkowska zajęła trzecie miejsce w kategorii jedynek juniorek młodszych, a Barbara Płatek piąte miejsce. Obie zawodniczki zajęły drugie miejsce w kategorii dwójek podwójnych juniorek młodszych.

Poznań 28-29 kwietnia br.    Centralne Regaty Otwarcie Sezonu Seniorów 2007

Nasz klub reprezentowali  Ariel Makowski i Michał Bator.

Ariel poza kłopotami zdrowotnymi przygotowuje się do egzaminu maturalnego do którego przystąpi w maju.  Startował w kategorii seniorów 1 x AM/BM zajmując 6 i 7 miejsce w finale B.

Ariel wraz z Lucjanem Walczakiem z AZS Politechnika Wrocław brali udział  w kwalifikacjach do reprezentacji młodzieżowej w kategorii 2 x AM/BM. Dwukrotnie zajęli trzecie miejsce. Pierwsze starty reprezentacji młodzieżowej odbędą się 9 - 10 czerwca w Ratzeburgu (Niemcy).

Michał Bator startował w kategorii jedynek juniorów, w której zajął 2 miejsce w finale B.

Warszawa 15 kwietnia br.    Centralne Kontrolne Regaty Długodystansowe.

W regatach wziął udział Ariel Makowski, który na początku wiosny borykał się z problemami zdrowotnymi. Wystartował w kategorii jedynek seniorów zajmując 11 miejsce.